​Hemşirelerin Beklediği Müjdeli Haber Geldi!

Posted by  
10/05/2016
0
Her yıl 12 – 18 Mayıs tarihleri arası “Hemşireler Haftası” olarak kutlanıyor. Bu yıl Hemşireler Haftası, Çizgi Medikal tarafından düzenlenen kampanya sayesinde çok daha coşkulu bir form kazandı!

hemşireler haftası, hemşire forması, Çizgi Medikal İndirim, hastane forması, indirimli hastane forması

Hemşireleri, çalışma sahalarından sorunlarına, ihtiyaçlarından üniformalarına kadar hiç bir konuda yalnız bırakmayan Çizgi Medikal beklenen müjdeyi verdi. Hemşireler Haftası münasebetiyle Çizgi Medikal tarafından büyük bir indirim kampanyası düzenlendi. Bu kampanyadan tüm sağlık çalışanları faydalanabilecek!
Çizgi Medikal’den Hemşireler Haftasına Özel Büyük Kampanya!
Hemşirelerin görev esnasında kullanabilecekleri çok sayıda üniforma modeli tasarlayarak gayet uygun fiyatlar eşliğinde satışa sunan firma bu defa büyük bir indirim kampanyası hazırladı! Kampanya süresi içerisinde tüm ürünler % 15 + % 5 indirimli olarak satın alınabilecek. Üstelik kampanyadan sadece hemşireler değil tüm sağlık neferleri faydalanabilecek.

Cerrahi takım çeşitleri, hemşire forması, veteriner hekim formaları, eczacı önlükleri, öğretmen önlükleri, doktor üniformaları, hekim önlükleri, bone çeşitleri tesettürlü hemşire formaları ve daha yüzlerce ürün çeşidi ile tüm sağlık görevlilerinin yüzünü güldüren firma Hemşireler Haftası gibi özel günlerde büyük kampanayalara imza atıyor. Bu nedenle hemşireler merakla Çizgi Medikal’den gelecek müjdeli haberi bekliyordu. Beklenen haber gecikmedi ve firma düzenlediği büyük kampanya ile kendi sektöründe “lider” konumda olduğunu bir kez daha kanıtladı!

En kaliteli ürünlerle hazırlanan hemşire forması tasarımları, beyaz önlük çeşitleri, sabo terlik modelleri ve hastane ayakkabısı çeşitleri Çizgi Medikal tarafından kampanyaya dahil edildi. Hemşireler terlikten ayakkabıya, üniformadan beyaz önlüğe kadar tüm ihtiyaçlarını kampanya kapsamında % 15 + % 5 indirimli olarak satın alabilecek. İndirimden faydalanma fırsatı hemşirelerle birlikte diğer sağlık görevlilerine de sunuldu. Dileyen herkes ihtiyacı olan tüm ürünlerin siparişini indirimli olarak verebilecek.

Çizgi Medikal’in İndirim Kampanyası Tüm Türkiye’de Geçerli!

Büyük indirim kampanyası tüm Türkiye’de 15 Mayıs 2016 tarihine kadar geçerli! Kampanyanın duyurulmasının ardından firma adeta sipariş yağmuruna tutuldu. Başta hemşireler olmak üzere tüm sağlık çalışanları ihtiyaçlarını karşılamak için firmanın online satış sitesini ziyaret etmeye başladı. Eğer siz de indirimlerden faydalanmak istiyorsanız, acele etmenizde fayda var. Ürün çeşitleri azalmadan siz de www.cizgimedikal.com adresine tıklayarak büyük indirim kampanyası eşliğinde siparişinizi verin.

Yorumlar

Hiç mesaj bulunmadı

Yeni mesaj

Kapat