Beyaz Öğretmen Önlükleri Çizgi Medikal’de!

Beyaz Öğretmen Önlükleri Çizgi Medikal’de!

Merve YETİŞTİREN
18/01/2022

Sağlık sektörüne son derece şık medikal giyim ürünleri kazandırarak gönüllerde taht kuran Çizgi Medikal öğretmenleri de unutmadı! Ders esnasında beyaz önlük giymeyi tercih eden öğretmenler için birbirinden şık ve kullanışlı öğretmen önlüğü modelleri hazırlayan firma, bu ürünleri şaşırtacak derecede uygun fiyatlarla satışa sundu. Cazip fiyatlara ödeme kolaylıkları ve kargo fırsatları da eşlik edince firma adeta siparş yağmuruna tutuldu!

Terletmeyen Öğretmen Önlüğü Çeşitleri Burada!

Öğretmenler kullandıklarık önlüklerin kaliteli ve terletmeyen kumaşlardan hazırlanmasını istiyor. Firma da bu beklentileri dikkate alarak en kaliteli kumaşlardan biri olan alpaka kumaşları kullanarak öğretmen önlükleri hazırladı. Hava geçirgenlik düzeyi yüksek olan kmaşlar terlemeye neden olmuyor ve en sıcak günlerde dahi giyilebiliyor. Ayrıca çok hassas bir cilt yapısına sahip olanlar dahi bu kumaşlardan dikilmiş olan beyaz önlük çeşitlerini güvenle kullanabiliyor.

Yeni sezon beyaz öğretmen önlüğü modellerinde dikkat çeken bir diğer detay da geniş cepler oldu. Çizgi Medikal, öğretmenlerin cep telefonu gibi eşyalarını rahatlıkla taşıyabilmeleri için ideal genişlikte cepleri önlüklere kazandırdı. Bu sayede önlükler çok daha pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca ön bölümünde de düğme yerine çıtçıtlar kullanılıyor. Çıtçıt sayesinde beyaz öğretmen önlükleri daha estetik ve şık bir görünüm kazanıyor.

Çizgi Medikal’de Fiyatlar Yıl Boyunca Düşük!

Bu arada sadece öğretmenler değil sağlık görevlileri de beyaz önlüklere büyük ilgi gösteriyor. Çünkü bu tasarımlar eczacılar, laboratuvar görevlileri gibi sağlık sektörü çalışanları tarafından beyaz medikal önlük olarak da giyiliyor. Firmanın yeni modelleri arasında hakim yaka tasarımına sahip olan önlük çeşitleri de mevcut. Hakim yaka öğretmen önlüğü modelleri yeni sezonda en çok talep gören ürün modelleri arasında başı çekiyor.

Eğer firmanın 2016 / 2017 yeni sezon öğretmen önlüğü modellerini kendiniz incelemek isterseniz, online satış sitesine tıklamanız yeterli olacaktır. Yıl boyunca düşük fiyat politikası uygulayan firma, bazı dönemlerde ekstra indirim kampanyaları da düzenliyor. Hemen www.cizgimedikal.com adresine tıklayarak hem ürünleri hem de güncel kampanyaları gözden geçirebilirsiniz. Uygun fiyatları kaçırmadan hemen siparişinizi verebilirsiniz.

X
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.