İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

Çizgi Medikal'den aldığınız tüm ürünler Çizgi Medikal garantisi altındadır. Almış olduğunuz ürünleri ücretsiz olarak değişim ve iade hakkınız bulunmaktadır. Değişim ve iade için şartlarımız aşağıda belirtilmiştir:

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI

1- Ürünler temiz ve kullanılmamış bir şekilde tarafımıza gönderilmelidir.

2- Ürün üzerinde herhangi bir özel işlem yapılmamalıdır (Daraltma, ütü izi vb.)

3- Ürünlerin pantolon paçası kesinlikle yapılmamış olmalıdır.

4- Ayakkabı ve terlik iadelerinde iadeler Çizgi Medikal'in kutusuyla gönderilmelidir, ayrıca ayakkabılarda kullanıma bağlı izler olmamalıdır(kullanılmamalıdır).

5- Ürünler sadece Çizgi Medikal'in anlaşmalı olduğu kargo şirketleriyle gönderilmelidir. Anlaşmalı kargo şirketlerimiz Sürat Kargo, PTT Kargo ve Yurtiçi Kargodur. Öncelikli kargo şirketi Sürat Kargodur, özel durumlar için lütfen bize ulaşınız.

6- İade süreçlerinin daha hızlı ve sorunsuz gerçekleşebilmesi için, müşteri panelinizde bulunan iade ve değişim formunu doldurmanız gerekmektedir. IBAN numaranızı bu forma ekleyebilirsiniz.

7- İade edilecek ürünler ÇİFT NÜSHA halinde FATURASI ile birlikte gönderilmelidir.

8- Müşterilerimizden kaynaklanan sorunlarda iade ücreti müşteriye aittir. Çizgi Medikal'den kaynaklanan tüm hata ve sorunlarda koşulsuz olarak kargo ücretleri Çizgi Medikal tarafından karşılanmaktadır.

9- Ürünlerin iade süresi teslim tarihinden itibaren 7 gündür.

10- Değişim şartları, iade şartlarını içermektedir.

X
Kapat