Good to know

En Çok Satanlar

Alpaca Patterned Dr Grays Single Top

AD111.74.01
Discount %42

KAMPANYA!

74.90 TL

List price: 130.00 TL

200 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Alpaca Patterned Dr Grays Single Top (Alpaca thick fabric)

Patterns you can find in this category

Bird Pattern, Mixed Pattern, Tooth Pattern

Click to reach patterned terikoton single tops


Logonuzun yapılabilmesi için tek seferlik 10 TL tasarım (NAKIŞA ÇEVİRME) ücreti ödemeniz gerekmektedir.
+

Explanation

PATTERNED ALPAKA SINGLE SUPERIOR GENERAL AREAS OF USE

Line as medical, nurse uniforms patterned after widespread use in the US and European countries, we expect widely used in Turkey. As one of the firsts, our company, which produces patterned jersey, aims to appeal to wider audiences. Dr. This product, which is a Grays Model, is manufactured exclusively for our customers by our company. Our brand registered design, Dr. These Grays Model products are mostly used in special units (child polyclinics, cardiology service, oncology service, chemotherapy units, emergency, operating room employees) by healthcare personnel and teachers in kindergartens. In addition, the fact that single tops are patterned is effective in providing morale and motivation in featured units. Single tops are produced in size options like XXS, XS, S, M, L, XL. Patterned Alpaca Grays Single Tops have 6 pattern types.

TECHNICAL INFORMATION ABOUT PATTERNED GRAYS ALPAKA TEK TOP

The patterned Grays' upper collar resembles the V shape, it has a low (japone sleeve) sleeve with no arm groove and an arm with a body.

Behind the collar is a matching bias with the color of the jersey.

There are slits on the edges of the upper part.

There are 3 pockets in the upper part, 2 in the skirt section and 1 in the chest section.

INFORMATION ABOUT PATTERNED GRAYS ALPAKA SINGLE SUPERIOR FABRIC

Patterned Grays Alpaca TEK Superior fabric is woven from viscose and polyester in proportion.

Patterned Grays jerseys made of Alpaca fabric can be washed up to 40 degrees in the washing machine. Washing above 40 degrees is not recommended.

The patterned Grays Alpaca Single Superior iron should be ironed with a medium-warm iron or cotton or polyester setting if available.

VIDEO CLIP OF PATTERNED DR GREYS MODELComments

Tüm formalarımı çizgi medikalden aldim hicbir şikayet ve sıkıntı yaşamadım teşekkürler.

çok beğenerek almıştım formam kaybolmuştu bu anı bekledim ve ilk fırsatta tekrar aldım beğenerek giyiyordum çünkü.

Ürün içime çok sinerek sipariş verdim çizgi medikalden çok memnunum renkler solmuyor ve canlı geliyor bizede mutlulukla giymek kalıyor teşekkür ederiz çizgi medikal.

ürünlerin kumaşı beklentimi fazlasıyla karşıladı , genellikle bu siteden alışveriş yapmaya başladım. Ürünlerin kalitesi ve desenleri çok hoş , daha önce alışveriş yapmamış olanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Bende yeni sipariş verdim umarım güzeldir, çizgi medikalden çok memnunum, ürünlerin rengi hiç akmıyor. inşallah bu ürününüzde diğerleri gibi güzel olur

Aşırı iyi fiyata almıştım indirimden. Ürünün gelme hızı ve ilgi süper. Teşekkürler :)

kumaşı çok kaliteli, beklediğimizden daha iyi çıktı. Renkleri göründüğünden daha canlı, daha parlak. Siparişin tedarik süresi ve kargoya verilme süresi çok hızlı. Ve bu kalitede bu fiyat değerlendirilmeli, tavsiye ederim herkese.

her geçen yıl yeni çıkan modeller ve kalitesindeki artış ile memnuniyetimin arttığı markadır. yeni aldığım ürünleri sabırsızlıkla bekliyorum. çocuk hastalarım bayılacak :)

Çizgi formaları çok güzel çok beğenerek kullanıyorum. Her ne kadar vadettiğiniz bone hediyenizi göndermesenizde severek giyiyorum....Başarılar...

AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI ŞUBESİ OLARAK ÜRÜNÜNÜZÜ TÜM ASİSTANLARIMIZDA KULLANIYORUZ.ÜRÜNLERİNİZDEN VE HİZMETLERİNİZDEN ÇOK MEMNUNUZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.KOLAY GELSİN İYİ ÇALIŞMALAR ÇİZGİ MEDİKAL AİLESİ
1 2 3 4
Write a review
X
Kapat