Good to know

Erkek Doktor Vizit Önlüğü ( Alpaka )

A300.01.02
Discount %35

KAMPANYA!

150 TL üzeri ALIMLARDA KARGO 4 TL !

64.90  TL

200 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Erkek Doktor Vizit Önlüğü ( Alpaka )
Logonuzun yapılabilmesi için tek seferlik 10 TL tasarım (NAKIŞA ÇEVİRME) ücreti ödemeniz gerekmektedir.
+

Explanation

Erkek Doktor Vizit Önlüğü ( Alpaka )

Comments

Çok kaliteli güzel çok memnunuz Kargo çok hızlı geldi teşekkür ederiz

Çizgi medikalden ilk defa işlem yaptım. Sitede beyaz önlük üzerine isim yazılması ile ilgili görsele rastlamadım. Telefon ile ulaştığımda ismi işlediklerini belirttiler. Bu oldukça güzel bir avantaj. Ürünü tercih etme sebeplerinden birini oluşturdu.

Üzerine isim işlenebilmesi önemli bir avantaj.

5 yıldır kendim kullanıyorum çok memnunum şimdide eşim için alıyorum kumaş olarak çok kaliteli herkese tavsiye ederim

Daha önce bir çok cerrahi takım aldığım çizgi medikalden ilk defa önlük siparişi verdim.cerrahi takımlarından genel olarak memnunum sadece bi üründe renk solması yaşadım.daha önce aldığım markaların önlüklerinde yaka kısmı ve kollarının bol olması hoşuma gitmediği için çizgi medikali denemek istedim.umarım güzel bi ürün gelir.bide hediye gönderilen boneyi cinsiyete göre gönderirseniz çok memnum olucam;) lacivert olabilir;)teşekkürler çizgi medikal

Daha önce de Çizgi Medikal'den eşime forma ve önlük almıştım ve çok memnun kalmıştım. Kaliteli ve rahat kalıpları kolay ütü tutması ile Çizgi Medikal ürünlerini herkese tavsiye ederim.

Mrb bir önceki istemiş olduğum onlukten çok memnunum tekrar sipariş verdim.İlginize ve alakaniza teşekkür ederiz.Bonemiz mümkünse lacivert renkte erkek modeli olursa seviniriz...

Doktor önlüğü çok güzel herkese tavsiye ediyorum.

Daha öncede aldım. Yine alıyorum. Çizgi medikalden vazgeçemiyoruz.

Bu siteden ilk defa alış veriş yapıyorum. Güvenilir bir siteye benziyor. Ürün hızlı ve sağlam bir şekilde elime ulaşır inşallah. Memnun kalırsam alış verişlerime buradan devam edeceğim.
1 2 3 4 5 6
2 - 10
Write a review
X
Kapat