Bilgiler

Erkek Doktor Klasik Yaka Vizit Önlüğü ( Alpaka Kumaş) Tavsiye Ederim

A300
İndirim 33%

KAMPANYA!

100 TL üzeri ALIMLARDA KARGO 3 TL !

59.90  TL

150 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Liste fiyatı: 90.00 TL
Erkek Doktor Vizit Önlüğü ( Alpaka )
Logonuzun yapılabilmesi için tek seferlik 10 TL tasarım (NAKIŞA ÇEVİRME) ücreti ödemeniz gerekmektedir.
+

Açıklama

ERKEK KLASİK YAKA ALPAKA VİZİT ÖNLÜK GENEL KULLANIM ALANLARI

Çizgi Medikal üretimi olan Klasik Yaka Alpaka Vizit Önlük klasik kesimlerle ceket kesimlerini andırmaktadır. Karizmatik bir görünüm yakalamak isteyen erkek çalışanlar Klasik Yaka Vizit Önlüğü rahatlıkla tercih edebilir. Klasik Yaka Alpaka Vizit Önlük genellikle sağlık personeli olan doktorlar, diş hekimleri, hemşireler, anestezi teknisyenleri, laboratuvar ve röntgen çalışanları, ebeler, veterinerler, sağlık idarecileri ve sağlık stajyerleri tarafından kullanılmaktadır. Klasik Yaka Alpaka Vizit Önlük hem yaz hem de kış mevsiminde rahatlıkla tercih edilebilir. Erkek Klasik Yaka Alpaka Vizit Önlükler XS, S,M,L,XL, XXL beden seçenekleriyle üretilmektedir.

ERKEK KLASİK YAKA ALPAKA VİZİT ÖNLÜK HAKKINDA TEKNİK BİLGİ

Erkek Klasik Yaka Vizit Önlüğü alpaka kumaştan üretilmiştir.

Vizit önlüğünün rengi tek renktir ve beyazdır.

Önlüğün yaka kısmı ceket yakasına benzemektedir.

Önlük üzerinde 3 cep bulunur; biri sol üst kısımda diğer ikisi alt etek kısımlarında yer almaktadır.

Ön kısım giyip ve çıkarmada kolaylık sağlayan çıt çıtlardan yapılmıştır.

Önlük klasik kol kesimliyle dikilmiş ve uzun kolludur.

Arka kısmın bel hizasından kenar dikişlere kadar uzanan kuşak vardır.

Önlüğün arka kısmında yırtmaç bulunmaktadır.

ERKEK KLASİK YAKA ALPAKA VİZİT ÖNLÜK KUMAŞI HAKKINDA BİLGİ

Erkek Klasik Yaka Vizit Önlük polyester ve viskonun uygun oranlı karışımından dokunmuştur.

üÖnlüğün ütüsü, orta sıcaklıktaki ılık ütüyle ya da varsa polyester ve viskon ayarıyla ütülenmelidir.

üKlasik Yaka Alpaka Vizit Önlük çamaşır makinesinde 40 dereceye kadar yıkanabilmektedir. 40 derece üstü yıkamalar önerilmemektedir.

ü Beyaz önlüklerinizi renkli forma ve kıyafetlerinizle birlikte yıkamayınız.

Hemşire Forması Yıkama Talimatları

ERKEK KLASİK YAKA VİZİT ÖNLÜĞÜNÜN VİDEO KLİBİ

Yorumlar

Daha önce de Çizgi Medikal'den formalarımı almıştım ve çok memnun kalmıştım. Kaliteli ve rahat kalıpları ile Çizgi Medikal ürünlerini herkese tavsiye ederim

Zod bir logo göndermeme rağmen üstesinden gelmek için herşeyi yapmaları șaheser bir davranıș. İsim yazdırabilmek daha güzel olmuş. Müșteri hizmetleri bazen sorun çıkarsa da oldukça memnun kaldığım ve bu memnuniyetin kolay bulunamıyacağı bir anlayış olması taktirimi topladı. Hayırlı ișler dilerim.

Bir çok defa Çizgi medikalden alışveriş yaptım ve tüm ürünlerinden memnunum. Bu üründen yıllar önce almıştım çok memnun olduğum için tekrar aldım.

Daha önce de alış veriş yapmıştım bir problem yaşamadım gayret kaliteli kumaş ve işçilik şimdi de bir problem çıkmaz umarım

Daha önce alışveriş yaptığım bir marka. Daha önce aldığım takımdan gayet memnun kaldım kumaşı iyiydi defosu vs yoktu. Önlüğünde güzel olduğuna eminim. Müşteri hizmetlerini aradığımda gayet güzel ilgilenildi teşekkürler.

ÇİZgi medikal gerçekten kaliteli ürünleriniz var böyle devam etmelisiniz. Her yıl bir adet forma siparişim var artık sizden teşekkür ederim.

ürünlerin gercekten kaliteli oldugunu düşünüyorum tavsiye ederim fiyat olarakta uygun

Sipariş verme ve seçenek aşamasında çok rahat ettiğim bir site,teşekkürler

Departman olarak almayı düşünüyoruz, örnek olarak bir adet bastırdık. Kargo şirketini de siz seçebiliyorsunuz. Teşekkürler

Daha önce üç kere cerrahi takım siparişleri verdim ilk defa önlük sipariş ediyorum umarım diğer ürünler gibi kalitelidir.Ürün gelince detayları yazarım.

nihayet kaliteli ve uygun fiyatta üstelik şık ve tam üstüme oturan modelleriyle önlük bulabildim..Gerçekten kumaşı çok kaliteli Kesinlikle tavsiye ediyorum ...

2. önlük siparişim. iyi ki bu siteyi tercih ettim.

Daha önce alışveriş yaptığım bi marka. Daha önce aldığım cerrahi takımdan gayet memnun kaldım kumaşı iyiydi defosu vs yoktu. Önlüğünde güzel olduğuna eminim herkese tavsiye ederim. Müşteri hizmetlerini aradığımda gayet güzel ilgilenildi teşekkürler.

DAHA ÖNCE DE KULLANDIĞIM BU ÜRÜNÜ KALİTESİ VE İŞÇİLİK TEKRAR TERCİH ETMEMİN SEBEBİ.HEM KENDİM HEM DE EŞİM İÇİN YENİDEN SİPARİŞ VERDİM. EMEĞİ OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Geçen sene cerrahi takım almıştım eşim için. İsim de yazdirmistim. İsim falan çok güzel olmuştu. Şimdi yine alıyorum. Bundan da memnun kalacağımı umuyorum.

klasikden şaşmam diyenlere

Kaliteli ve gerçekten çok kullanışlı. Herkese tavsiye ederim.

Ürününüzü aldım, çok kısa sürede bana ulaştı. Teşekkürler.

Çizgi medikalden aldığım 3. Ürün hepsinden de memnun kaldım teşekkürler özenli hizmet için. Siparişle ilgili özeş durumlarda da whats app hattı çok kullanışlı hekimlik hayatım boyunca burdan alışveriş yapmayı düşünüyorum.

İş başı yapmadan önce sipariş verdim umarım şans getirir. Merakla bekliyorum isim kısmı puntosu yazı stili nasıl acaba :)
1 2 3 4
Görüşünü yaz
Kapat
X