Good to know

En Çok Satanlar

Grays Gold Sabo Slippers (100% Imported Genuine Leather)

WG700.01.10

KAMPANYA!

149.90 TL

List price: 260.00 TL

200 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Grays Gold Sabo Slippers (100% Imported Genuine Leather)


+

Explanation

Orthopedic sabo slippers, produced by Çizgi Medikal, are indispensable for healthcare professionals with different color and pattern options. Moreover, 100% leather models are now available! ..

Grays Gold Sabo Slippers (100% Imported Genuine Leather)

Product features

- 100% Imported Genuine Leather

- It is leather inside and outside

- Specially designed new base

Comments

Ben mutfakta aşçılık yapıyorum akşama kadar ayaktayım arkadaşın tavsiyesi uzeri alıyorum ve ayrıca yorumlarında okudum inşallah bende memnun olurum herkese tavsiye ederim

Ben aşçıyım akşama kadar ayaktayım arkadaşımın tavsiyesi üzerine çizgi medikal den sipariş verdim ve yorumları okudum inşallah çok memnun kalırım herkese tavsiye ederim

Siparişettiğim terliklerim geldi. Renkleri çok güzel. Ayrıca ayakkabı gibi rahat ve konforlular. Herkese tavsiye ederim.

Siparişimi yeni verdim. Daha öncede çizgi medikal den forma siparişlerim olmuştu. Verdiğim her siparişte çok memnun kaldım. Bu sabo terliklerin rengini çok beğendim. Yüzde yüz deri oluşuda çok iyi inşallah göründüğü kadar rahattır. Şimdiden teşekkürler çizgi medikal.

Şimdi sipariş verdim. Umarım formalar kadar rahat ve kullanışlıdır. Rengini çok beğendim.

Bu urunden bir kez arkadaslarimin onerisiyle aldim kullandim cok rahat ve simdi tekrar aliyorum herkese tavsiye ederim. Kirmizi rengi cok hoş.

4 yıldır kullanıyorum çok memnunum yenisini sipariş ettim çok rahat model çok güzel kaymaz taban olması mükemmel nöbet tutanlar için ideal tavsiye ederim

Arkadaşlarımın tavsiyesi ile duyduğum çizgi medikalden bende ilk kez alışveriş yapıyorum memnun kalacağımdan eminim şimdiden teşekkürler...

ÇİZGİ MEDİKAL DEN İLK KEZ ALIŞVERİŞ YAPIYORUM GREYS GOLD NAZAR BONCUKLU TERLİĞİ ALDIM. KULLANAN ARKADAŞLAR ÇOK MEMNUN BENDE ÜRÜNLERİMİN GELMESİNİ BEKLİYORUM..

arkadaşıma aldım ve çok rahat olduğunu gördüm kendime de alıyorum şuan ayağa oturma hafiflik ve rahatlık açısından tavsiye ederim iyi günler dilerim . .
1 2 3 4 5 6
2 - 16
Write a review
X
Kapat