Good to know

En Çok Satanlar

Male Dr Grays Model Surgical Bone

GB

KAMPANYA!

19.90 TL

List price: 20.00 TL

200 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Male Dr Grays Model Surgical Bone

+

Explanation

DR.GREYS BONE

Dr. Grays bone was made by adapting from Dr.Greys, the trademark registered design of Çizgi Medikal. The aspect of the bones that differs from other bones is that they have a triangular piece extending to the nape of the neck. Since Boneler is made of Tericoton fabric, it can be easily used in closed units and in summer. Dr. Grays bones are available in 21 colors.

INFORMATION ABOUT BONNE FABRIC

Bone fabric is woven in appropriate proportion from cotton and polyester.

Terikoton is a very light and thin fabric.

Caps made of tericoton fabric can be washed up to 40 degrees in the washing machine. Washing above 40 degrees is not recommended.

The bones can be ironed with a warm iron at medium temperature or a cotton or polyester setting if available.

Comments

Titizlikle hazırlanıyor 2016 dan beri hep çizgi medikal üstüne tanımam .

Tıp bayramı için hediye yolladım. Çok güzel olduğunu söyledi İyi günlerde giymek üzere hayırlı olur inşa ALLAH. Beğendiğine memnun oldum. Herkese tavsiye ederim.

Ürünü arkadaşımın tavsiyesi üzerine sipariş ettim. Gerek rengi gerekse üzerine isim yazılabilme seçeneği ile çok beğendim. Üründen memnun kalmayı bekliyorum. Alacak olanlara isim yazdırmalarını tavsiye ederim.

Boneleri isim yazdırma çok güzel oluyor ve ameliyathane için hem çok şık hem pratik olarak kullamılabilir kesinlikle almanızı tavsiye ederim

Çizgi medikalden ilk kez alışveriş yapıyorum, okuduğum yorumlar neticesinde güvenilir ve kaliteli olduğuna karar verdim. Memnun kalırsam ilerleyen süreçte buraya daha sık uğrayacağım çünkü ürün çeşidi çok fazla

formaları kaliteli ve rahat.ince olduğu için yazında rahatlıkla kullanılabiliyor. bonesininde öyle olduğunu düşündüğüm için sipariş verdim umarım istediğim kalitede olur

Öğrenciliğimden bugüne formalarını ve bonelerini beğenerek kullanıyorum

siparişi verdik bakalım çizgi medikal sık tercih ediyoruz genelde şaşırtmıyor kargo ve hizmet açısından tatmin ediyor hadi bakalım bekliyoruz.

Kişiye özel bone siparişi verdim inşallah istediğim gibi gelir heyecanla bekliyorum

Kullanışlı bir model, hatta az önce 3 tane birden aldım.
1 2 3 4 5 6
2 - 15
Write a review
X
Kapat