Good to know

Women Patterned Bonnet 2 (Total 15 Patterns)

B

KAMPANYA!

150 TL üzeri ALIMLARDA KARGO 4 TL !

15.00  TL

200 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Women Patterned Bonnet 2 (Total 15 Patterns)

+

Explanation

BONE WITH WOMEN PATTERN 2 (TOTAL 15 PATTERNS)

  • Made for ladies.
  • Bonnet with polka dot pattern.
  • There are 11 different colors.
  • It is produced from tericotone fabric.
  • It can be used in closed units and in summer months.

INFORMATION ABOUT BONEN'S FABRIC

Bone fabric is woven from cotton and polyester in a suitable ratio.

Terikoton is a kind of very light and thin fabric.

The caps produced with tericotone fabric can be washed up to 40 degrees in the washing machine. Washing above 40 degrees is not recommended.

The caps can be ironed with a medium temperature warm iron or cotton or polyester setting, if available.

Comments

Siyah üniforma ile kombin yapmak için çok canlı bir bone. Çizgi medikal konforu on numara

bone çok canlı ve kaliteli gözüküyor tereddüt etmeden sipariş ettim ayrıca tam aradığım bir deseni bu sitede buldum tavsiye ederim siparişlerimin devamı gelicek çok teşekkür ederim :)

tereddüt etmeden alabilirsiniz çok ilgili bir firma ürünler çok kaliteli devamlı burdan sipariş veriyoruz çok memnunuz kumaşıda çok kaliteli yazlıkk güzel kullanışlı

ürünler kaliteli firma çok ilgili

Merhaba ürün çok güzel ürün çok kaliteli. Daha öncede buradan alışveriş yaptım ve çok beğendim. Arkadaşımın önerisi ile aldım. Çok memnun kaldım. Bende önereceğim

GÜZEL CİZİM COK BEGENDİM

ürunun kalıtesı fıyatına gore gayet ıyı gayet yerınde herkese tavsıye ederım simdıden arkadaslarıma onermeye baslıyorum ılgınıze sumdıden tesekkur ederım.

tereddüt ediyordum fakat gerek deseni , gerek renk kalitesi harika geldi. Tamamen sitedeki ürünle aynı. Kullanımı da kesinlikle çok rahat ve güzel. Ben çok memnun kaldım, tavsiye ederim. Başka çeşitlerde almayı düşünüyorum :)

Çizgi medikalin bütün tasarımlarına hayranım. Model desen ve kullanım rahatlıgındaki memnuniyetini başka markayla değişmem. Heyecanla yeni siparişteki ürünlerini kullanmak için bekliyorum.

Bonelerinizin çeşitliliği, renkleri, tasarımları çok güzel. Personelimizin severek ve beğenerek kullanacağını düşünüyorum. Kaliteli kumaşlarınız ve tasarım çeşitliliğiniz için tebrikler. İyi çalışmalar.
1 2 3
Write a review
Kapat
X