Good to know

En Çok Satanlar

Single Top Lycra Vivacolor Dr Grays Model (Patterned)

LV106.644.01

KAMPANYA!

84.90 TL

List price: 140.00 TL

200 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Vivacolor Patterned Dr Grays Model Surgical Top (Lycra Thin Fabric)

Logonuzun yapılabilmesi için tek seferlik 10 TL tasarım (NAKIŞA ÇEVİRME) ücreti ödemeniz gerekmektedir.
+

Explanation

Lycra Vivacolor Dr Grays Model Surgical SINGLE TOP (Lycra Thin Fabric) General Uses

The series Lycra Vivacolor Surgical Single Tops, which are produced by Çizgi Medikal and made of 100 percent cotton fabric, are produced for men and women and is a unisex model. Likra Vivacolor brand, registered in the name of Çizgi Medikal, Likra Vivacolor products are used by healthcare personnel and teachers in kindergartens in more featured units (child polyclinics, cardiology service, oncology service, chemotherapy units, emergency, operating room employees). In addition, the patterned tops are effective in providing morale and motivation in featured units. It is produced in XXS, XS, S, M, L, XL size options.

Technical Information About Lycra Vivacolor Dr Grays Model Surgical Suit (Lycra Thin Fabric)

It is sold as a Single Top.

It is made of non-sweating cotton fabric.

Single Superior collar resembles a V-shape, has a low (japone) sleeve with no arm groove and an arm with a body.

Behind the upper collar, there is a matching bias matching the color of the jersey.

There are slits on the edges of the upper part.

There are 3 pockets in the upper part, 2 in the skirt section and 1 in the chest section.

General Information About Lycra Vivacolor Dr Grays Model Surgical Single Top (Lycra Thin Fabric) Fabric

Dr.Greys Model Surgical single tops can be washed up to 40 degrees in the washing machine. Washing above 40 degrees is not recommended.

Lycra Vivacolor Dr.Greys Model Surgical iron should be ironed with cotton setting.

Comments

Hediye olarak aldığım ürün çok güzel çok kısa sürede elime ulaştı arkadaşımda çok beğendi. Zaten çizgi medikalin kalitesini anlatmaya gerek yok her zaman ki süpersiniz. Her soruma hemen cevap verip çok yardımcı olduğunuz içinde ayrıca çok teşekkür ederim

Genelde düz renk takımlardan kullanıyordum ve çok memnunum ilk defa desenli forma siparişi verdim desenli forma siparişimi heyecan ile bekliyorum inş en kısa sürede elime ulaşır

Yıllardır kullandığımız medikal forma. Şimdi daha da güzelleşti desen ve rahatlık olarak. Sabırsızlıkla bekliyorum formanın gelmesini. Hayatımıza renk katmak güzel.

Ürün kalitesi çok iyi, kumaş desenleri cıvıl cıvıl ve renkleri çok canlı. Ben çok beğendim. Herkese de şiddetle tavsiye ederim.. Elinize emeğinize sağlık Çizgi Medikal..

Desenler muteşem, kumaş kalitesi çok iyi.
Şiddetle tavsiye edilir.

Ürünlerinizden çok memnunum arkadsşlarıma tavsiye ettim onlarda aldı başarılarınızın devamını diliyorum daha öncede 4 adet desenli forma aldım onlarsa çok başarılı

Benim herzaman tercihim çizgi medikal formaları olmuştur.Çünkü bedenlerinde ve kumaşlarında hiçbir zaman sorun yaşamıyorum.Renklerde harika.Kalitesi süper.Kendi adıma çok beğeniyorum ve tavsiye ediyorum

Kalitesinden pişman olmadığım bir ürün desenli formalarıda gayet başarılı ve güzel, likralı kumaşlarınıda ilkdefa deneyeceğim ondanda memnun kalcağıma eminim herkese tavsiye ederim .

Çizgi Medikal desenleri çok güzel, hediye olarak almaya karar verdim. alışveriş kolaylığı olması çok iyi. Umarım hep böyle devam edersiniz.

Yedi yıldır tercihim çizgi medikal oldu. Terikoton kumaşı çok güzel, likralı kumaşı yeni deneme şansım oldu, onu da çok beğendim, tavsiye ederim. Desenleri de çok sevimli. Yaptığınız indirimleri kaçırmamaya çalışıyorum. Çok teşekkürler..
1 2 3 4 5 6
2 - 16
Write a review

Customers also bought

X
Kapat