Good to know

Bayan Doktor Vizit Önlüğü Hakim Yaka (alpaka)

A450.01.01

KAMPANYA!

150 TL üzeri ALIMLARDA KARGO 4 TL !

64.90  TL

200 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Bayan Doktor Vizit Önlüğü Hakim Yaka (alpaka) Çıtçıtlı
Logonuzun yapılabilmesi için tek seferlik 10 TL tasarım (NAKIŞA ÇEVİRME) ücreti ödemeniz gerekmektedir.
+

Explanation

Bayan Doktor Vizit Önlüğü Hakim Yaka (alpaka) Çıtçıtlı

Comments

Bu önlüğü daha önce arkadaşımın üzerinde gördüm. Kumaşı kaliteli duruyordu. Beyazlığı ve kolay kırışmıyor olması sebebiyle sipariş verdim. Umarım tüm kumaşlar aynı kalitededir.

Bütün formalarım çizgi medikal e ait olsa da ilk kez bir önlük alıyorum. Fotoğraflara bakınca harika görünüyor. Umarım benim üzerimde de bu şekilde durur. Sabırsızlıkla gelmesini bekliyor olacağım..

Her zaman indirim yapıyor görünüyorsunuz. Belki de indirimli olan fiyatlar esas olması gereken fiyatlardır?? Kalite konusuna söylenecek söz yok tabiki. Teşekkürler.

Çok güzelsin

Hakim yaka kısa boylu olanın açıklama kısmında belden oturtmalı yazmadığı için uzun boyluyu tercih ettim, çok uzun gelirse kestirme şansım var diye. O modelde de belden oturtmalı olsa onu almak isterdim.

Çizgi Medikal in cerrahi takımlarını uzun süredir kullanıyorum, oldukça memnunum.Kalıpları geniş, kumaşları kaliteli, beden uymadığında ürün değişiminde sıkıntı yaşamadım.Tavsiye ederim.

siteyi daha önce de incelemiştim modelleri hoşuma gitmişti.indirim fırsatını da görünce cazip geld iki ürün sipariş ettim merakla bekliyorum,aklımdaki tek soru kalıpları tam uygun olur inşallah

Daha önceden çizginin önlüklerinden almıştım çok memnun kaldım dokusu cok güzel ve rahat kullanışlı. Herkese tavsiye ederim. Cizgi kalitesinden ödün vermiyor.

ürünün kumaşının dokusu ve kaliteli oluşuyla güvenilirliğinden şüpheye düşmediğim çizgi medikal ürünleri harika. teşekkür ederim..

uzun süre rengi solmuyor ve kumaşı kaliteli
1 2 3 4 5 6
2 - 16
Write a review
X
Kapat