Bilgiler

Bayan Biyeli Sabo Terlik (35-40)

S201.35.09

KAMPANYA!

100 TL üzeri ALIMLARDA KARGO 3 TL !

72.90  TL

150 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Liste fiyatı: 90.00 TL
201 Bayan Klasik Biyeli Sabo Terlik (35-40)
+

Açıklama

BAYAN BİYELİ SABO TERLİK HAKKINDA GENEL BİLGİ

Çizgi Medikal üretimi olan Biyeli Sabo Terlik hastane çalışanları ve diğer iş sektöründeki bayanların sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Biyeli Sabo Terliği daha çok sağlık çalışanları, sağlık stajyerleri, yiyecek üretimi çalışanları ve pastane çalışanları kullanılmaktadır. Biyeli Sabo Terlikler ayak tabanındaki ortopedik 5 nokta düşünülerek üretildiği için ayak konforu sağlamaktadır. Bu sayede sabo terlik kullanıcıları daha az yorulmaktadır. Çizgi Medikal tasarımı olan ürünün 9 rengi mevcuttur. Bayan ayak anatomi yapısına uygun tasarlanmış ürünün 35, 36, 37, 38, 39, 40 numaraları imal edilmektedir.

BAYAN BİYELİ SABO TERLİK TEKNİK BİLGİ

  • Bayanlar için üretilmiştir.
  • Özel olarak işlenmiş suni deriden hazırlanmıştır.
  • Ürün deliklidir ve değişik renk seçenekleri mevcuttur.
  • Poliüretan kaymaz tabandan yapılmıştır.
  • Biyeli Sabo Terliğin yerden yüksekliği 4 santimetredir.

BAYAN BİYELİ SABO TERLİĞİN TEMİZLENME ŞEKLİ

  • Sabo terliklerin temizleme işlemi ılık ve nemli bir bez yardımıyla yapılmalıdır. Sabo terliğin temizlenmesinde kesinlikle alkollü bez, pamuk veya ıslak mendil kullanılmamalıdır.

Yorumlar

Gayet güzel ve kullanışlı bir ürün. Herkese tavsiye ediyorum. Görünüşü gayet şık. Çalışırken rahat ve görünüşü cok güzel. Kaliteli ve fiyat olarakta gayet uygun

Gayet guzel şık ve kullanışlı

çok kullanışlı çok rahat tüm arkadaşlara tavsiye ederim.

Daha once de gebe forması getirtmistim. Gercekten çok beğenerek kullandım. Şimdi yine alpaka forma istedim.

ÜRÜN KALİTESİ KUMAŞ AÇISINDAN İYİ.

Aldığım kaçıncı ürün saymadım bile çok güzel çok kaliteli ürünler herkese öneriyorum . Sadece terlikleri değil formalarıda çok kaliteli herkese tavsiye ediyorum

Ben de ilk defa alıyorum inşallah göründüğü gibi güzel ve rahattır.

Kesinlikle çok rahat bende vardı ikinciyi alıyorum denemelisiniz.

Geçen alışverişinden bir adet bone borcunuz bulunmaktadır. Hatirlatmak istedim.

TERLİKLER ÇOK GÜZEL ÇOK BEĞENDİM HEMŞİRE EBE HASTANE DOĞUM EBE EBE HEMŞİRE HASTANE HASTA ÇİZGİ MEDİKAL ÇİZGİ MEDİKAL HEMŞİRE EBE

ÇİZGİ MEDİKALİN ŞİMDİYE KADAR KULLANDIĞIM ÜRÜNLERİNDEN MEMNUN KALDIM.

Bu zamana kadar aldigim ürünlerin içerisinde en iyisi bu olduğunu düşünüyorum. Ürün elime ulaşır ulasmaz yeniden yorumda bulunacağım ama gelecek olan ürüne ve cizgimedikale güveniyorum.

Satın almış olduğum ürünlerinizden umarım memnun kalırım.

Güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum. Gelince tekrar yorumlarımı buradan bildireceğim. Çizgi Medikal beni hiç yanıltmadı. Bu seferde aynı performansta bir ürün bekliyorum.

Çizgi medikal.com'dan ilk kez alışveriş yapıyorum fiyatlar piyasa düzeyinin altında kalitesi de gayet iyi, duruşa şık gerçekten giyimi çok rahat kesinlikle tavsiye edilebilir bir üründür.

ŞİMDİYE KADAR ALDIĞIM ÜRÜNLERİN HEPSİNDEN MEMNUN KALDIM.BU ÜRÜNDENDE MEMNUN KALICAĞIMI DÜŞÜNÜYORUM.BU ÜRÜNLERİ BİZE SUNDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ÇİZGİ MEDİKAL.

İlk defa ürün alıyorum. İnşallah çok memnun kalırım . Renkleri ve modelleri çok güzel görünüyor. Arkadaşlarım almış ve çok memnun kalmışlar. Ürünlerimi merakla bekliyorum .

çizgi medikalden bu ilk siparişim ancak etrafımda bir çok sağlık çalışanı arkadaşım bu siteden memnun kaldığını ifade ediyor.Sizleri çalışmalarınızdan dolayı tebrik eder kolaylıklar dilerim.tekrar görüşmek üzere

DAHA ÖNCE BU TERLİKTEN KULLANDIM ÇOK RAHAT MEMNUN KALDIM.

Bir çok arkadaşım ürünlerinizi kullanıyor ve memnun tavsiye üzerine istiyorum görünümü güzel umarım memnun kalırım.
1 2 3 4
Görüşünü yaz