Good to know

Women's Mirror Sabo Slippers (35-40)

WS401

KAMPANYA!

150 TL üzeri ALIMLARDA KARGO 4 TL !

79.90  TL

200 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

401 Women Classic Slip On Sabo Slippers (35-40)

+

Explanation

GENERAL INFORMATION ABOUT WOMEN MIRRORED SABO SLIPPER

The line Sabo Slipper, which is produced by Çizgi Medical, is a product of choice for hospital workers and other business women. Mirrored Sabo Slippers mostly use health workers, health interns, food production workers and hospital workers. Mirrored Sabo Slippers are produced with 5 orthopedic points on the sole of the foot and provide comfort for the feet. In this way, users of sabo slippers are less tired. Çizgi Medical product is available in 12 colors. 35, 36, 37, 38, 39, 40 are produced according to the female foot anatomy structure.

TECHNICAL INFORMATION ABOUT WOMEN MIRRORED SABO SLIPPERS

  • Made for ladies.
  • Made of specially processed artificial leather.
  • Sabo slippers are available in different colors.
  • Made of polyurethane non-slip soles.
  • The height of the Sabo slipper is 4 centimeters above the ground.

WOMEN MIRRORED SABO SLIPPER CLEANING METHOD

  • The cleaning of the Sabo slippers should be done with a warm and damp cloth. Alcoholic cloth, cotton or wet wipes should not be used for cleaning Sabo slippers.

Comments

Tüp bebek merkezimiz için tüm ihtiyaçlarımızı ÇİZGİ MEDİKAL 'den karşılıyoruz, çünkü kalitesine güveniyoruz.Bu ürün de bizi yanıltmadı.Son derece rahat ve kullanışlı.

Tüp bebek merkezimizdeki personelimiz ve kendimiz için aldık.Son derece memnunuz.Uzun süre ayakta çalışmamıza rağmen bu ürün sayesinde yorgun hissetmiyoruz.Teşekkürler..

Eşime hediye olarak aldım. Güvenilir ve sağlam bir firma. Bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. 14 şubata kadar ulaşır umarım. Şimdiden teşekkürler.

Çizgi medikal kalitesine güvenerek ve rahatça giyebileceğim bir terlik olduğundan şüphem yok ortopedik olması da ayrıca güzel daha öncede birçok ürününü kullandım cok memnun kaldım

Daha öncede çizgi den forma aldık defalarca. Hiç bir sorun yaşamadıkkalite olarak iyi. Verdiğimizparaya değer.

Çizgi medikalin terlikleri yoğun hastane temposuna karşı oldukça rahat ve kullanışlı.Denemiş biri olarak hepinize tavsiye ederim.Teşekkürler çizgi medikal tek adresim sizsiniz .

bu imkanı bize sağladıgınız için ve istedigimiz ürünün numarasına ulaşabildigimiz için teşekkür ederiz

İlk defa sipariş verdim gelmesini heyecanla bekliyorum ürünlerinizden çok bahsettiler sürekli her yerde reklamlarınızı da görüyorum memnun kalacağımı düşünüyorum ortopedik olması benim için önemliydi çok uzun süreler ayakta kalıyorum yaz için ideal olduğunu düşünüyorum ürün elime ulaştıktan sonra tekrar yorum yazarım :)

Daha önce bir çok ürünü kullandım. Forma kumaşları ve kalitesi çok güzel. Yıkandığında renk solması gibi bi durum da olmadı. Terlikler ise bizim için cidden rahatlatıcı çok memnunum.

İlk defa sipariş verdim gelmesini heyecanla bekliyorum ürünlerinizden çok bahsettiler sürekli her yerde reklamlarınızı da görüyorum memnun kalacağımı düşünüyorum ortopedik olması benim için önemliydi çok uzun süreler ayakta kalıyorum yaz için ideal olduğunu düşünüyorum ürün elime ulaştıktan sonra tekrar yorum yazarım :)
1 2 3 4 5
Write a review
X
Kapat