Balıkesir Doktor ve Hemşirelerine Sevindirici Haber!

Posted by  
14/01/2016
0

Balıkesir'de doktorlar, hemşireler, veteriner hekimler, laboratuvar çalışanları, teknisyenler hatta öğretmenler dahi artık en kaliteli sağlıkçı formaları ile beyaz önlük modellerini tercih ediyor. Hizmet ağını Türkiye'nin dört bir yanına taşıyan çizgi medikal Balıkesir'e de ürün satışı yapmak için startını verdi. Bundan böyle kentte hizmet veren tüm sağlık görevlileri Çizgi Medikal'in kaliteli ve ekonomik ürünlerinin siparişini verebilecek!

Balıkesir'de En Çok Talep Gören Çizgi Medikal Ürünleri

Firmanın hizmet ağına Balıkesir'i de eklemesinin ardından kentteki pek çok sağlık görevlisinden Çizgi Medikal'e adeta sipariş yağmaya başladı. Çünkü Balıkesir'de sağlık üniformaları nereden alınır sorusu yanıtını bulmuş oldu. İnternet üzerinden online satış yapan firma kentin dört bir yanından sipariş kabul ediyor. Sadece satış sitesine tıklayarak ürün seçimi yapmak ve satın al butonuna tıklamak yeterli oluyor.

Sabo terlik ya da cerrahi bone gibi ürünlerin yanı sıra cerrahi forma ve cerrahi önlük çeşitleri, laboratuvar önlükleri ile diş hekimi formaları kentten en çok siparişi verilen ürün çeşitleri arasında yer alıyor. Ancak en yoğun sipariş rekoru tahmin edilebileceği gibi hemşire formaları ve doktor önlük çeşitlerine ait! Çünkü bu tür ürünlere çok daha fazla gereksinim olabiliyor.

Balıkesir İsim ve Unvan Yazılı Doktor Önlükleri

Firma tarafından beyaz önlük üzerine ya da hemşire forması üzerine isim ile unvan da yazılabildiği için sağlık görevlileri satın aldıkları doktor formaları gibi ürünlerin üzerine bir de isim yazdırmak için uğraşmıyor. Hizmetleriyle de yüzleri güldürmeyi başaran firma formaların paça boyunu dahi kullanıcının istediği ölçüde ayarlayabiliyor. Tüm bu hizmetlerle beraber ürünler kullanıma hazır bir şekilde kargo ile Balıkesir'in her adresine ulaştırılıyor.

Atatürk Devlet Hastanesi, Ayvalık Devlet Hastanesi, Balıkesir Devlet Hastanesi, Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Bandırma Kapıdağ Devlet Hastanesi ve kentteki diğer hastaneler Çizgi Medikal ürünlerinin siparişini verebilir. Sadece tek tıkla verilen siparişler en kısa sürede hazırlanıp kargoya veriliyor. Üstelik cazip ödeme kolaylıkları eşliğinde ödeme yapmak mümkün! İndirim kampanyalarından da faydalanarak en kaliteli sağlıkçı formaları modellerine siz de sahip olabilirsiniz.

www.cizgimedikal.com

Comments

No posts found

Write a review
X
Kapat